Quartzové infra kúrenie

Quartzové kúrenie neohrieva vzduch, ale iba osoby a objekty, podobne ako slnko. Práve tým má obrovskú výhodu oproti napr. plynovým ohrievačom, pri ktorých musíte vykurovať celú miestnosť a ešte je to aj nebezpečné. Ohrievače môžete nasmerovať presne tam, kam potrebujete.

Quartzové ohrievače HELIOSA nie je potrebné zahrievať vopred - majú okamžitý výkon behom sekundy! Vďaka týmto vlastnostiam v kombinácií s maximálnym pohodlím a minimálnou spotrebou, predchádzate nežiadúcim strátam. Prevádzka ohrievača o výkone 1500W stojí priemerne 0,15 eur/hod.

Quartzové kúrenie HELIOSA oceníte pri chladných večeroch na vašej záhrade, v reštaurácii a bare alebo v iných objektoch a priestoroch. Umožnia vám usporiadať slávnosti, akcie, alebo pracovať aj v chladnejších dňoch a tak prispeje aj k zvyšovaniu vašich ziskov.

Vďaka svojmu výnimočnému designu uspokojí nároky každého zákazníka a hodí sa do všetkých priestorov. Inštalácia a obsluha je veľmi jednoduchá a nevyžaduje zvláštnu znalosť . Quartzové kúrenie je vyrábané z vysoko kvalitných materiálov a spĺňa všetky technické štandardy vrátane požiadaviek na ochranu životného prostredia.

Montáž je jednoduchá a ohrievače je možné používať aj bez odbornej montáže – vyberiete si vhodné miesto a zapnete do elektrickej zásuvky :)

Zobraziť leták >>>

Quartzovy ohrievac HELIOSA 11
Quartzovy ohrievac HELIOSA 44
Quartzovy ohrievac HELIOSA 66
Quartzovy ohrievac HELIOSA 77
Quartzovy ohrievac HELIOSA 9.1
Quartzovy ohrievac HELIOSA 996
Quartzovy ohrievac OBELISK
Quartzovy ohrievac HELIOSA 994
Quartzovy ohrievac HELIOSA 991
Quartzovy ohrievac HELIOSA 993
Quartzovy ohrievac Smoker's Point
Quartzove ohrievace
Quartzove ohrievace
Quartzove ohrievace
Quartzove ohrievace
Quartzove ohrievace
Quartzove ohrievace
CAPTCHA
Opíšte text z obrázku
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.